Miami Bitch

Miami Bitch – nová klubová party zaměřená na vocal, club a progressive house, startující každou druhou středu v brněnském klubu Perpetuum.

Lady’s & gentleman please welcome MIAMI BITCH !!

Miami Bitch – nová klubová party zaměřená na vocal, club a progressive house, startující každou druhou středu v brněnském klubu Perpetuum.

Ták a je to oficiální…..každé dvě středy z měsíce v dnes již legendárním klubu Perpetuum / Brno party Miami Bitch. Projekt je tvořen dvěma DJ’s Dave Legato & Alexx, kteří se shodou okolností poprvé setkali společně na Line Upu právě v klubu Perpetuum. Dva mladí DJ’s, avšak již s bohatými hudebními zkušenostmi po českých zemích i v zahraničí, kteří dostali příležitost a rozhodli se skoncovat s nudnými středami na brněnské klubové scéně. Okamžitě si padli do noty, jak co do stylu hudby, tak i v osobním životě. Po pár setkáních si řekli, že by mohlo být přínosem, jak pro brněnskou klubovou scénu tak pro samotný Perpetuum klub zde tento styl hudby prezentovat.
Jedná se o vocal house / progressive house s příměsí až po samotné elektro / progressive který v této formě v klubu Perpetuum dle jejich názoru na pravidelných parties chyběl. Projekt přináší zcela nový záběr pro středeční party v klubu Perpetuum, který zde ještě nebyl.

Jejich cílem je přinést a přiblížit zcela nový melodický rozměr house music k nejširší veřejnosti a ukázat, proč lidé navštěvují místa jako je ostrov Ibiza, Pag, nebo oblast amerického města Miami.

Na středečních parties v klubu Perpetuum se vám představí Dave Legato & DJ Alexx.

DJ Alexx:

idj.cz/djalexx
fb.me/idjalexx

Dave Legato:

www.davelegato.com
fb.me/djdavelegato

Miami Bitch na Facebooku