News

Miami Bitch pod hlavičkou Maximalu!

15. 12. 2011

Vzhledem ke stále probíhajícím jednáním v rámci resident night v klubu Perpetuum bude kompletní koncept představen po Novém roce.

Již nyní je však jasné že fanoušci residentní párty Miami Bitch o nic nepřijdou ba naopak, bude jim hudebně přiloženo a to v rámci legendárních čtvrtečních akcí Maximal, které si vydobily místo na nebi brněnské klubové scény ještě pod taktovkou nikoho menšího než byl DJ JERRY.

Pokud vše půjde jak má, můžete se těšit na residenty Miami Bitch DJ ALEXXE & DAVE LEGATA spolu s techno matadory ostřílenými např. jednou z největších halových akcí APOKALYPSOU ..jmenovitě duo NOIS & UPGRADE !

Více informací bude doplněno po doladění konceptu..již teď se ale můžete těšit na hosty jako DJ ORBITH či KAISERSOZE a další..

See You There – Perpetuum Brno!


NEW Perpetuum

12. 10. 2011

Festivalová sezóna je za námi. Kluby otvírají opět své brány a nejinak tomu je i u klubu Perpetuum v Brně.
Klub doznal přes prázdniny mnoha změna, a to pro návštěvníky zcela zásadních.
V klubu Perpetuum je nově nainstalován kvalitní zvuk, byl zkrácen hlavní bar v „sále“, klub prošel i designovou změnou, změnou loga a hlavně celkovou změnou vnímání potřeb všech návštěvníků.

Přijďtě se přesvědčit na vlastní oči a uši, jak zahajuje sezónu tento, pro brněnskou scénu, zcela zásadní klub !!

******************
Párty Miami Bitch se po letní pauze opět vrací jako rezidentní párty do klubu Perpetuum Brno !! Na novém zvuku a interiéru který bude odhalen na oficiální otvíračce klubu Perpetuum 23.9 se můžete opět těšit na rezidenty tohoto klubu DJ Alexxe & Dave Legata kteří Vás opět budou bavit na vlnách House music v jakékoliv podobě :)) Drinky v akci & hosté ze všech koutů republiky,to je opět Miami bitch v plné síle !!

Takže starting 27.9 a opět každých ob 14dnů viz termíny níže.
Navíc aby jste v Brně nemuseli čekat na nadupadnou párty až do středy, přesunuli jsme pro Vás Miami Bitch na úterky !!

See You There & Best Fun

… …MIAMI BITCH Crew aka Alexx DJ & Dave Legato

Dates:
27.09. / Perpetuum Brno
11.10. / Perpetuum Brno
25.10. / Perpetuum Brno
15.11. / Perpetuum Brno
22.11. / Perpetuum Brno
06.12. / Perpetuum Brno
20.12. / Perpetuum Brno

DJ Alexx v knize o DJ’s!

30. 03. 2011

Tak kniha o DJ’s je konečně oficiálně na světě a to se vším všudy:)) Je první knihou s touto tématikou vydanou v ČR,resp. 2.vydání této knihy od r.2008 (fotky,rozhovory,informace) & DJ Alexx tu čest být její součástí po boku DJ’s jako Michael C / Nesquik / Subgate / KWÉ / Martez Ortega / Dave Legato & many more..more info coming soon www.alexxdj.com / www.facebook.com/idjalexx

Knihu můžete koupit ve všech dobrých knihkupectvích a nebo jej zakoupíte on-line na http://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/0/3/5/305-Peroutkova-Sona-DJING

Remix DJe Alexxe drtí hitparádu SeeJay radia. Drží první místo!

22. 12. 2010

Trvalo to jen pár dní a bootleg remix Alexxe U2 vs. Cristian Varela si obsadil první příčku v hitparádě radia SeeJay. Pomozte jej na vrchních pozicích udržet a hlasujte na http://www.seejay.cz/dance-chart.html!

Remix DJe Alexxe nasazen do hitparády radia SeeJay!

08. 12. 2010

Včerejším dnem byl nasazen jako novinka remix DJe Alexxe do hitparady pražského radia SeeJay! Pro všechny věrné posluchače, hlasujte jak jen budete chtít, tak či tak všem díky moc za podporu & snad se track bude líbit..jedna se o bootleg U2 & Cristiana Varely.

Pro hlasování klikněte zde:
http://www.seejay.cz/dance-chart.html

DJ Alexx v Music Toastru Radia SeeJay!

08. 10. 2010

DJ Alexx bude 3.12.2010 hostem pořadu Music Toaster radia SeeJay v Praze! Budete tak moci opět slyšet jeho exclusivní live set spolu s rozhovorem on Air :)) Spolu s ním se můžete těšit i na jak jinak než skvělý set jeho kolegy z Miami Bitch a DJe radia SeeJay Dave Legata!

DJ Alexx & Dave Legato na Kiss Hády!

05. 10. 2010

DJ Alexx & Dave Legato on Air! 10.10.2010 v tomto magickém datumu se DJ Alexx spolu s kolegou Dave Legatem představí na Kiss Hády v pořadu HI-FI, který se stal za dobu již stálicí klubové hudby na tomto rádiu, stejně tak jako moderátoři & DJ’s zároveň které netřeba představovat DJ Jerry & Orbith..

Takže pro všechny 10.10.2010 ladit frekvenci 88,3 FM mezi 21-23h!

DJ Alexx v knize o DJingu !

29. 09. 2010

DJ Alexx byl osloven vydavatelstvím knihy „ELEKTRONICKÁ HUDBA V ČESKU – analýzy a rozhovory s českými djs“ zda by se spolupodílel rozhovorem,  svou biografií, diskografií a fotkami na jejím obsahu. Tuto nabídku samozřejmě s radostí přijal, fanoušci se tak mohou těšit nejen na jeho hudební počin, který prezentuje s radostí po celé ČR, ale také na knihu ve které budou prezentovány takové jména jako Dj Kwé (Radost FX), Martez Ortega (SaSaZu Prag), Nesquik (Mecca), Subgate, Pedro Rodriguez apod. Bližší informace o knize budou samozřejmě upřesněny i zde na webu.

DJ Alexx v opět v Břeclavi / WU Apokalypsa

22. 09. 2010

Oficial web DJ Alexx

19. 09. 2010

Vítejte na oficiálním webu DJe Alexxe!